Kariera

Ljudje so najpomembnejši vir uspeha vsakega podjetja. Tega se zavedamo tudi v družbi Lumar.

Zato ustvarjamo delovno okolje, ki našim zaposlenim nudi varne in kakovostne pogoje dela, hkrati pa omogoča osebni razvoj za zaposlene. Ste pripravljeni sprejeti izziv in delati v uglednem podjetju, ki se še vedno širi in uveljavlja na številnih novih trgih?

Seznam prostih delovnih mest

Zaradi povečanega obsega del in novih projektov širimo ekipo na tehničnem področju, ki pričakuje dinamičnega, pozitivnega in vedoželjnega člana v vlogi Sodelavca v proizvodnji (m/ž).

Sodelavec v proizvodnji (m/ž)

Vaše naloge bodo obsegale:

  • razrez in obdelavo materiala (les, plošče),
  • sestavljanje lesenih stenskih in stropnih elementov,
  • uporabo ročnega orodja za spajanje, rezanje, vrtanje in pritrjevanje lesenih in drugih elementov,
  • premikanje materiala v skladu s tehnološkim procesom,
  • skrb za kakovost s preverjanjem izvedbe glede na načrt in navodila.

Pričakujemo:

  • pripravljenost na učenje branja delavniških načrtov,
  • pripravljenost na izobraževanje, na spoznavanje materialov in tehnoloških postopkov,
  • natančnost, zanesljivost in samoiniciativnost.
  • delovne izkušnje predstavljajo prednost,
  • željo po delu z lesom,
  • spretnosti potrebne za obdelavo lesa.

Ponujamo vam:

  • zaposlitev za nedoločen čas z 2 mesečnim poskusnim delom,
  • karierni in osebni razvoj v mednarodnem podjetju,
  • možnost dolgoročne zaposlitve v stabilnem in uspešnem podjetju,
  • timsko delo v kreativnem delovnem okolju in dinamičnem kolektivu.

Vašo prijavo pričakujemo do 3. marca 2024 na elektronski naslov kadri@lumar.si ali po pošti na naslov Lumar IG d.o.o., Limbuška cesta 32A, 2000 Maribor.