Kariera

Ljudje so najpomembnejši vir uspeha vsakega podjetja. Tega se zavedamo tudi v družbi Lumar.

Zato ustvarjamo delovno okolje, ki našim zaposlenim nudi varne in kakovostne pogoje dela, hkrati pa omogoča osebni razvoj za zaposlene. Ste pripravljeni sprejeti izziv in delati v uglednem podjetju, ki se še vedno širi in uveljavlja na številnih novih trgih?

Seznam prostih delovnih mest

Krepimo ekipo na tehničnem področju, ki pričakuje dinamična, pozitivna in vedoželjna sodelavca v vlogi

Projektanta elektro inštalacij (m/ž) in
Sodelavca v proizvodnji (m/ž).

Če ste ciljno usmerjeni in motivirani za sodelovanje pri proizvodnji in gradnji objektov, ter se želite pridružiti dinamični ekipi z veliko prostora za osebno rast in strokovni razvoj, vas vabimo, da se nam predstavite s prijavo in življenjepisom.

Projektant elektro inštalacij (m/ž)

Vaše naloge bodo obsegale:

  • izdelovanje načrtov električnih in telekomunikacijskih inštalacij za hiše in javne objekte,
  • pripravo projektne dokumentacije za hiše in javne objekte,
  • sodelovanje z naročniki pri opredeljevanju pričakovanj na področju elektro inštalacij,
  • sodelovanje z arhitekti, projektanti in tehnologi, ter sodelavci, ki vodijo gradbišča,
  • skrb za nenehne izboljšave, ter izmenjavo znanj in izkušenj s sodelavci.

Pričakujemo:

  • vsaj visokošolsko / magisterij (2.bolonjska stopnja) izobrazbo elektrotehnične smeri,
  • zaželeno: 2 leti delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • poznavanje AutoCAD ali podobnih CAD programov, ter programskega paketa Microsoft Office,
  • poznavanje zakonodaje, status pooblaščenega inženirja je prednost,
  • znanje enega tujega jezika, nemški jezik je prednost,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • zanesljivost, odgovornost in samoiniciativnost.

Ponujamo vam:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom,
  • karierni in osebni razvoj v mednarodnem podjetju,
  • zaposlitev v stabilnem in uspešnem podjetju,
  • možnost internih in eksternih izobraževanj na strokovnem področju,
  • timsko delo v kreativnem delovnem okolju in dinamičnem kolektivu.

Vašo predstavitev pričakujemo do 4. oktobra 2021 na elektronski naslov kadri@lumar.si ali po pošti na naslov Lumar IG d.o.o., Limbuška cesta 32A, 2000 Maribor.

Sodelavec v proizvodnji (m/ž)

  • razrez in obdelavo materiala,
  • sestavljanje lesenih stenskih in stropnih elementov,
  • uporabo ročnega orodja za spajanje in pritrjevanje lesenih in drugih elementov,
  • pomoč pri vgradnji stavbnega pohištva,
  • premikanje materiala v skladu s tehnološkim procesom,
  • branje delavniških navodil in načrtov,
  • skrb za kakovost s preverjanjem izvedbe glede na načrt in navodila.

  • srednjo poklicno šolo, želeno lesarske ali gradbene smeri,
  • 1 leto delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • razumevanje delavniških načrtov,
  • pripravljenost na izobraževanje, na spoznavanje materialov in tehnoloških postopkov,
  • natančnost, zanesljivost in samoiniciativnost,i
  • zpit za viličarja ali izpit za vodenje dvigala predstavlja prednost.

  • zaposlitev za nedoločen čas s 2 mesečnim poskusnim delom,
  • možnost dolgoročne zaposlitve v stabilnem in uspešnem podjetju,

Vašo prijavo pričakujemo do 8. oktobra 2021 na elektronski naslov kadri@lumar.si ali po pošti na naslov Lumar IG d.o.o., Limbuška cesta 32A, 2000 Maribor.

Razvojni projekti podjetja lumar

Preberi več