Kariera

Ljudje so najpomembnejši vir uspeha vsakega podjetja. Tega se zavedamo tudi v družbi Lumar.

Zato ustvarjamo delovno okolje, ki našim zaposlenim nudi varne in kakovostne pogoje dela, hkrati pa omogoča osebni razvoj za zaposlene. Ste pripravljeni sprejeti izziv in delati v uglednem podjetju, ki se še vedno širi in uveljavlja na številnih novih trgih?

Seznam prostih delovnih mest

STROKOVNI SODELAVEC ZA FINANCE, RAČUNOVODSTVO IN ANALITIKO (M/Ž)

V družinskem podjetju Lumar s pionirskimi projekti, zgrajenimi več kot 2.360 energetsko učinkovitimi objekti in ozaveščanjem o trajnostni ter okolju prijazni gradnji, aktivno prispevamo k zelenemu okrevanju in trajnostni transformaciji Slovenije. Z zgodnjo usmeritvijo v trajnostno gradnjo, hitrim vpeljevanjem sodobnih znanj in tehnologij za gradnjo inovativnih objektov, ustvarjanjem novih trendov ter praktično neomejenimi možnostmi izpolnjevanja individualnih želja in pričakovanj kupcev, smo se uveljavili kot najbolj razvojno usmerjeno in uspešno slovensko podjetje med proizvajalci montažnih objektov.

Tudi vas ženejo novi izzivi in nenehen napredek, hkrati pa vas veseli delo s številkami?

Krepimo ekipo financ, računovodstva in analitike, ki pričakuje novega dinamičnega, pozitivnega in vedoželjnega člana v vlogi Strokovnega sodelavca (m/ž).

Če ste ciljno usmerjeni ter motivirani za obdelavo podatkov in se želite pridružiti dinamični ekipi z veliko prostora za osebno rast in strokovni razvoj, vas vabimo, da se nam predstavite z motivacijskim pismom in življenjepisom.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • sodelovanje pri pripravljanju zaključnih, mesečnih, in vmesnih finančnih ter računovodskih poročil in analiz,
  • fakturiranje in s tem povezan obračun DDV in ostalih davčnih obveznosti ter vodenje evidence terjatev in obveznosti,
  • obračun proizvodnje,
  • pripravljanje podatkov za različna statistična poročanja,
  • aktivno sodelovanje v različnih projektnih in delovnih skupinah.

Pričakujemo:

  • najmanj višješolsko izobrazbo, zaželeno ekonomske smeri,
  • 2 leti delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • poznavanje paketa programskih orodij Microsoft Office,
  • znanje enega tujega jezika, zaželeno znanje nemškega jezika,
  • analitičnost, zanesljivost in samoiniciativnost,
  • vozniški izpit B kategorije.

Izkušnje s poslovno analitiko in obdelavo podatkov v proizvodnem podjetju so prednost.

Ponujamo vam:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom,
  • karierni in osebni razvoj v mednarodnem podjetju,
  • možnost dolgoročne zaposlitve v stabilnem in uspešnem podjetju,
  • možnost internih in eksternih izobraževanj na strokovnem področju,
  • timsko delo v kreativnem delovnem okolju in dinamičnem kolektivu.

Vašo predstavitev pričakujemo do 22. marca 2021 na elektronski naslov pia.krabonja@lumar.si ali po pošti na naslov Lumar IG d.o.o., Limbuška cesta 32A, 2000 Maribor.

KALKULANT (M/Ž)

Ekipo krepimo tudi na področju prodaje, ki pričakuje dinamičnega, pozitivnega in vedoželjnega člana v vlogi kalkulanta (m/ž).

  • prevzemanje tehničnih podlag, komercialnih podlag in anket za izdelavo kalkulacij objektov,
  • priprava popisov količin materiala, del in storitev,
  • cenovno ovrednotenje posamičnih postavk v kalkulacijah, sodelovanje pri pripravi ponudb,
  • sodelovanje z zunanjimi dobavitelji in pridobivanje konkurenčnih ponudb podizvajalcev,
  • skrb za podlage kalkulacij in aktualnost cen,
  • svetovanje in tolmačenje kalkulacij drugim enotam.

  • višješolsko izobrazbo, gradbene ali druge ustrezne smeri
  • 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih
  • splošno razumevanje geometrije objektov (zmožnost predstave modela hiše iz 2D risb),
  • osnovno poznavanje AutoCAD ali podobnih CAD programov za 3D modeliranje je prednost,
  • znanje enega tujega jezika, znanje nemškega jezika je prednost,
  • natančnost, zanesljivost in samoiniciativnost,

Če ste ciljno usmerjeni in motivirani za sodelovanje pri gradnji objektov, ter se želite pridružiti dinamični ekipi z veliko prostora za osebno rast in strokovni razvoj, vas vabimo, da se nam predstavite z motivacijskim pismom in življenjepisom.

Vašo predstavitev pričakujemo do 23. marca 2021 na elektronski naslov pia.krabonja@lumar.si ali po pošti na naslov Lumar IG d.o.o., Limbuška cesta 32A, 2000 Maribor.

TEHNOLOG (M/Ž)

Krepimo ekipo na tehničnem področju, ki pričakuje dinamičnega, pozitivnega in vedoželjnega člana v vlogi tehnologa (m/ž).

  • modeliranje elementov montažne gradnje z uporabo računalniških programov,
  • izdelovanje proizvodne dokumentacije, tehnoloških in kontrolnih postopkov za posamične dele hiše: stenski elemente, stropni elemente, ostrešje,
  • načrtovanje, izris in naročanje ključnih elementov za izvedbo objektov,
  • izdelava popisov materiala za proizvodnjo in montažo-gradnjo objektov,
  • načrtovanje in izris nakladalnih načrtov za učinkovito upravljanje transporta do gradbišč,
  • svetovanje sodelavcem v proizvodnem procesu,
  • usklajevanje in podajanje navodil za izvedbo del monterjem in izbranim podizvajalcem.

  • višješolsko izobrazbo, gradbene ali druge ustrezne smeri,
  • 1 leto delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • poznavanje AutoCAD ali podobnih CAD programov, želeno HsbCAD,
  • znanje enega tujega jezika,
  • natančnost, zanesljivost in samoiniciativnost.

Če ste ciljno usmerjeni in motivirani za sodelovanje pri proizvodnji in gradnji objektov, ter se želite pridružiti dinamični ekipi z veliko prostora za osebno rast in strokovni razvoj, vas vabimo, da se nam predstavite z motivacijskim pismom in življenjepisom.

Vašo predstavitev pričakujemo do 29. marca 2021 na elektronski naslov pia.krabonja@lumar.si ali po pošti na naslov Lumar IG d.o.o., Limbuška cesta 32A, 2000 Maribor.

Prijava na delovno mesto

Osebni podatki

Podatki o izobrazbi

Posredovani podatki bodo skrbno varovani in ne bodo posredovani tretjim osebam. * Obvezna polja

Razvojni projekti podjetja lumar

Preberi več